Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Satın almak istediğiniz ürünün sağ tarafında bulunan sepete ekle butonuna tıklayarak, ürün veya ürünlerinizi alışveriş sepetine eklemiş bulunmaktasınız, sağ üst köşede bulunan sepet linkine yada resmine tıklayarak, sepetinize eklemiş olduğunuz ürünlerin bulunduğu sayfaya yönlendirileceksiniz.Bu sayfa üzerinde sağ tarafta bulunan ÖDEME SAYFASINA GİT linkine tıklayarak ödeme sayfasına ulaşacaksınız. Burada ödeme şeklinizi seçtikten sonra sırasıyla;

1.Fatura bilgileri
2.Kargo bilgilerini

doldurduktan sonra, Şartları & Koşulları okudum ve kabul ettim kısmını onayladıktan sonra SİPARİŞİ ONAYLA butonuna tıklıyorsunuz ve siparişiniz oluşturmuş bulunuyorsunuz. Emonna.com ‘dan size gelen e-posta içerisinde banka hesap numaramızı bulabilecekseniz, 30 dakika içerisinde havale/EFT işlemini gerçekleştirmeniz gerekmekte, aksi takdirde siparişiniz iptal olacaktır. Almak istediğiniz ürün sınırlı sayıda olduğu için adınıza 30 dakikalığına rezerve edilmektedir. Havale/Eft işlemini gerçekleştirdikten sonra mutlaka dekontun bir kopyasını info (at) emonna.com adresine gönderiniz ki, siparişiniz en kısa sürede onaylansın.

Evet, üye olmadan sipariş verebilirsiniz.

Saat 15:00 ‘a kadar verdiğiniz ve onaylanan siparişleriniz aynı gün kargoya verilir, saat 15:00’dan sonra verilen siparişleriniz 1 sonraki iş gününde kargoya verilir.
Kargo takip numarası gün içerisinde size e-posta ile bildirilir.

100 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz, 100 TL altı siparişlerinizde kargo ücreti 8,50 TL’dir, sipariş esnasında faturalandırılırsınız. Kargo teslimi sırasında yada daha sonra herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya Havale/EFT ödemenizin bize ulaşıp onaylanmasıyla başlar.
Hafta içi saat 15:00’a kadar onaylanmış siparişleriniz aynı gün kargo ile gönderilir.
Cumartesi-pazar günleri ve resmi tatil günleri ve/veya saat 15:00`den sonra verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününden itibaren işleme konur.
Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir durumda, ilgili arkadaşlarımız sizinle irtibata geçeceklerdir.

– E-posta adresi, teslimat ve iletişim bilgilerinin eksiksiz ve doğru olmasına dikkat ediniz (Bu bilgiler tamamen siparişiniz için kullanılır).
– Siparişinize ait toplam tutarın eksiksiz olarak tarafımıza ulaştığından emin olunuz.
– Sipariş onayından sonra sizlere ileteceğimiz geri bildirim e-postasını kontrol etmenizi öneririz.

Siparişinizin durumu/durumları hakkında e-posta ile bildirileceksiniz. Saat 15:00 ‘a kadar onaylanmış siparişleriniz, aynı gün kargoya verilir, 15:00’dan sonra verilen siparişler 1 gün sonra kargoya verilir ve size e-posta ile bildirimde bulunulur (Bazı e-postalar spam kutusuna düşebilmektedir, lütfen spam kutusunuda kontrol edip, tarafımızdan size gelen e-postaları güvenlidir diye işaretleyiniz.)

Siparişlerinize ait onay işlemleri, ödeme tercihinize göre kredi kartı yada banka hesabınızın bulunduğu banka tarafından gerçekleştirilmektedir. Ödeme onayı alamamanız durumunda, aşağıdaki kontrolleri gerçekleştirmenizi öneririz;

– Kredi kartı bakiyenizi kontrol ediniz
– Kredi kartınızın internet üzerinden alışverişlere açık olup olmadığını kontrol ediniz
– Havale/EFT yolu ile ödeme yapmayı tercih ettiğinizde; yapılan ödemenin tam ve eksiksiz olduğundan emin olunuz.
– EFT yolu ile yapılan ödemelerde, bankadan bankaya değişen farklı ödeme seçenekleri olabilmektedir. Bu yüzden EFT vasıtası ile yaptığınız ödeme tarafımıza ulaşmadığı için siparişiniz onaylanmıyor olabilir. Bu gibi durumlarda, ödeme emrinden sonraki ilk iş günü bankanız ile görüşmenizi öneririz.

Tüm bu işlemler sonrası siparişiniz hala onaysız görünüyor ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Onaylanmış siparişlerinizde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır.

Siparişinizi 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade edebilmeniz için;

– Ürünün etiketinin koparılmamış olması
– Ürünün yıkanmamış olması
– Ürünün kullanılmamış olması
– Tekrar satışına engel bir durum olmayacak şekilde olan ürün/ürünleri iade edebilirsiniz. Aksi takdirde olan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Banka hesap numaramız; siparişinizi verdikten hemen sonra sistem tarafından otomatik olarak e-posta adresinize gönderilecektir. Lütfen e-posta kutunuzu kontrol ediniz.

Satıcı ile Alıcı arasındaki Sanal Satış Sözleşmesidir. Mesafeli Satış Sözleşmesi ni görmek için tıklayınız.